پت و مت و من!

بچه که بودم نمیدونم چرا ولی شاید بخاطر یه دلیلی که تو خط بعدی میگم از انیمیشن پت و مت بدم میومد. شاید بخاطر این بود که همه چیز رو خراب میکنن. امروز داشتم نهار میخوردم که تلویزیون داشت پت و مت نشون میاد. به فکر فرو رفتم، واقعا زندگی ما از پت و مت بهتره!؟ تنها فرقی که زندگی ما با زندگی پت و مت داره اینه که بجای صدمه زدن به وسایل خونه و زندگی داریم به خودمون و زندگی مون آسیب چند برابر از اون میزنیم.

انیمیشنی کاملا واقعی گرایانه از زندگی دو انسان که بدون فکر، بدون برنامه‌ریزی و حتی بدون این که فکر کنند عاقبت کارشون چی میشه دست به عمل و زندگی میزنن! استعداد و خلاقیت فوق العاده‌ای برای ساخت چیزهای جدید و زندگی کردن دارند اما داره به دست خودشون حروم میشه!
اصلا بلد نیستند که چجوری زندگی کنن! زندگی ما واقعا خیلی بهتر از اینهاست!؟ زندگی من که به نظرم از زندگی پت و مت هم بدتر بوده!

پ.ن: کارگردان و نویسنده این انیمیشن یا انسان شناس خوبی بوده یا بهش الهام شده که چنین چیزی بسازه!؛ واقعا میشه از همچین چیزای ساده ای هم درس گرفت.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

fifanik پایگاه سلامت دانش آموزی لارستان چشمانِ بی اشک درمانگر و راهنمای خانواده بهترین سایت سئو نکات آشپزی فیلم و سریال سیگرام آموزش نکات دروازه بانی جنگ افزارها